Gönderen Konu: Viral Reklam Projesi  (Okunma sayısı 805 defa)

Ertan Demir

  • Firma Sahibi
  • Müşteri Adayı
  • *****
  • İleti: 8
    • Profili Görüntüle
Viral Reklam Projesi
« : Eylül 09, 2018, 03:05:13 ÖÖ »
          Öncelikle size sunduğumuz hizmeti daha iyi anlatmak amaçlı cevabını sadece kendinize vermenizi istediğimiz  bir test sorusu var

          Bir çamaşır makinesi almak istiyorsunuz, ürünü satın alabileceğiniz 2 firma seçeneği var geçmişte bu firmalar hakkında 2 farklı şekilde pozitif bilgi edindiniz. Aşağıda belirttiğimiz durum ve yollarla edindiğiniz, bilgilerin ışığında bir karar vermelisiniz hangisini seçerdiniz?

A: Televizyonda takip ettiğiniz ünlü ve sevdiğiniz sunucusu olan bir evlilik programı var ve programın sunucusu en iyi ürünlerin A firmasında olduğunu söyleyen bir tanıtıcı reklam vasıtasıyla devamlı firmanın ürünlerini övdü. 

B: Geçmişte yaptığınız bir seyahat esnasında tesadüfen bir karı koca tartışmasına şahit oldunuz, kadının adama ben sana söyledim çamaşır makinasını B firmasından alalım, halamlar evlenirken oradan aldı evleneli 20 yıl oldu daha bir kere evine tamirci makinayla ilgili girmedi diye, al bak ne oldu boy, boy Televizyonlarda en iyi bizim diyorlardı 2 ayda motoru yandı şimdi birde kullanıcı hatası diyorlar, gitti o kadar paramız çöpe.’’  Şeklinde geçmişte yaşadığınız bir hatıradan**         

          Firmanızı tanıtmak ve satışlarınızı arttırmak istiyorsanız size bir teklifimiz var.

                         Pazarlamasını yaptığınız ürünlerinize; en çok ihtiyaç duyan kitleleri araştıralım. Belirlediğimiz kitlelerin sosyal medyadaki topluluklarında, kullanıcıların beğeni ve ilgisini çekecek kaliteye sahip, reklam olmayan, görünürde bilgilendirme ya da mizahi ögeler barındıran, izleyenlerin zihninde ise bağımsız ve objektif bir yorumla marka ve ürününüze dair olumlu izlenimler oluşturacak tercihinize göre video veya makaleler hazırlayarak hedef müşteri kitlenizin sosyal medyada yayın yaptığı tüm  topluluk sayfalarında 1 ay boyunca gündemde tutalım.
                         Bir sorumuz daha var, Takip ettiğiniz bazı diziler var, ve yayın saatine iş nedeniyle artık müsait değilsiniz, internetten bir dizi sitesi, araştırıp oradan dizinizi takip edeceksiniz, Google da dizi siteleri diye arattınız ve  bir ‘’Makaleye’’ ulaştınız makaleye göre hangi dizi sitesini tercih ederdiniz,              

                        Makale;

                          İnternetten dizi izliyorsanız  size 4 adet  dizi izleyebileceğiniz site hakkında  bilgi verelim

A=.Adanizle.com= bünyesinde bir çok diziyi ve güncel  içeri barındırıyor  hoş ve  güzel bir tasarımları var gayet güzel bir site,  kayıt olduktan sonra istediğiniz dizileri ücretsiz seyredebiliyorsunuz.

B=Bdenizle.com yabancı  dizileri izleyebileceğiniz bu sitede bazen video yüklemelerinde donmalar yaşanabiliyor, tasarım açısından mükemmel  ve üyelik gerektirmeden izleme yapılabiliyor.

C=cdenizle.com Sade bir tasarıma sahip sitede bir çok yerli ve yabancı diziyi Türkçe dublaj ve altyazı seçeneği ile izleyebilirsiniz herhangi bir kayıt gerektirmeden tarayıcınız üzerinden takip ettiğiniz dizilerin yayın hatırlatmalarını yapıyor

4.Ddenizle.com Harika bir tasarıma ve güçlü bir sermaye sahip bu sitede dünyadaki tüm yeni ve eski diziler ayrıca yapımcılıklarını üstlendikleri ve dünya starlarının oynadığı filmleri seyredebilirsiniz aylık bir ücret karşılığı seyredebilirsiniz üyelik , gsm onayı ve kredi kartı bilgilerinizi paylaşarak hemen 3 ay bedava faydalanabilirsiniz.

Dizinizi  4 site arasından hangisinde izlemeye başlarsınız.


Ek bilgiler.

* Belirlenen hedef müşteri kitlelerinin sosyal medyadaki sayfa ve gruplarında ilk sayfadan düştükten 1 saat sonra erişimi arttırmak için  farklı hesaplar üzerinden yeniden paylaşılarak en başa taşınır

* Paylaşım yapılan sosyal medya kanalları;
    Facebook, İnstagram, Twiter,’

*  Gizli ürün yerleştirme içeren  çalışmaya aylık  en düşük 2 milyon erişim sağlanacaktır.

*  5 günlük periyotlarla hizmet bilgi raporları hazırlanır. Bu süreçte kaç sayfada paylaşım yapıldığı ve kaç insana erişildiği hakkında resimli ve yazılı bilgilendirme maili alırsınız.

* Siparişiniz den sonraki 7 gün içerisin de video veya makaleniz hazırlanıp, paylaşımlarınız başlar.

* Video senaryoları veya makale metinleri her bir müşterimize özgün olarak tarafımızca yazılır.


Son olarak size sorduğumuz 2 sorunun cevaplarına

1=B 2=C yanıtı vermişseniz projemizi ana hatlarıyla anladığınız anlamını çıkarıyoruz.

1=B= 2=C dışında bir bir yanıt vermişseniz ?
Bizi tam olarak anlamamışsınız, ama üzülmeyin eksik kalan kısmı, destek biriminden öğrenebilirsiniz.

3= Her iki sorunun cevapları A-ve-C dışında seçim yaptıysanız.
Ticarete yeni girmeye başlayan, öncesinde sigortalı çalışan veya bir memur olduğunuzu düşünüyoruz.
Size tavsiyemiz çok geç kalmadan destek personellerimizden hizmetlerimiz hakkında bilgi alın,zira sizler için faydalı ve ucuz projeler üretiyor düşünülmüşleri, düşünmemeye gayret ediyoruz.« Son Düzenleme: Eylül 09, 2018, 04:08:47 ÖS Gönderen: Ertan Demir »